Новости Черновцов и области 06.07.2016 в 11:06


Федорук хоче дитячий майданчик на смітнику


смітник

Наприкінці сьогоднішнього пленарного засідання сесії Чернівецької міської ради тривалу дискусію викликало питання доповнення міського переліку дитячих майданчиків.

З’ясувалося що у перелік майданчиків мала потрапити самозахоплена земельна ділянка, яка розташована між ринком на Зеленій та рестораном затишок. Директор якого, дружина нардепа від «Народного фронту» Миколи Федорука, і звернулася з цим проханням. А підтримали її у цьому, нібито, аж три родини місцевих мешканців, які невідомо звідки взялися.

На даний момент земельна ділянка огороджена парканом, на ній зараз постійно переповнені сміттєві баки ринку, від яких постійно йде сморід, відходи будівельних робіт.  Поруч підпірна стінка, сауна, дорога з інтенсивним рухом і жодного житлового будинку поруч.

Але це не завадило Олексію Каспруку, головному архітектору міста Наталії Хілько та депутатам-«фронтовикам» агітувати присутніх у сесійній залі записати у дитячі майданчики банальне звалище.

Тому депутати справедливо почали підозрювати, що під виглядом дитячого майданчику тут хочуть узаконити самозахоплення землі і використовувати її зовсім в інших цілях.

«Дитячий майданчик там не можна встановлювати в принципі. Адже є норми їх встановлення, а тут вони всі будуть порушені. Це просто чергова схема забрати у міста земельну ділянку», – переконаний голова фракції «Рідне місто» у міській раді Василь Продан.

Депутати рішення не підтримали. Але вирішили створити комісію, яка виїде на місце і переконається у тому, що облаштування дитячого майданчику на тій території неможливе.

The post Федорук хоче дитячий майданчик на смітнику appeared first on Чернівці Таймс .

Читайте больше на http://chernovtsyinfo.cinfoo.com/news-32186.htmlРекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 0