У Чернівцях раніше судимий чоловік порізав безхатьченка

Новости Черновцов и области 03.07.2016 в 18:33

Поліцію викликали лікарі, які надавали медичну допомогу потерпілому.

Про це повідомила Чернівецька патрульна поліція на своїй сторінці у Фейсбук.

Постраждалий вночі зі своїм другом відпочивали під мостом на вулиці Білоруській. До них підійшов незнайомий чоловік, який спровокував конфлікт, під час якого витягнув мисливський ніж та наніс різані рани потерпілому.

Потерпілий, який є безхатченком, лікарів та поліцію не виликав. Під вечір наступного дня це зробив його друг.

Охоронці порядку дізналась прикмети підозрюваного. Чоловіка, який підпадав під орієнтування, знайшли впродовж 2 годин. Підозрюваний виявився раніше судимий.
На місце події викликали слідчо-оперативну групу.

Читайте також: Буковинець порізав рідного брата за ноутбук

Читайте больше на http://chernovtsyinfo.cinfoo.com/news-32046.html

Волейбол: Меморіал Шеманського 2016 виграли новосельчани (фото)

Новости Черновцов и области 03.07.2016 в 18:33

Прем’єрний турнір з волейболу пам’яті Георгія Шеманського відбувся 3.07.16 на волейбольному майданчику стадіону «Буковина».

160703-voley-Memorial-sportbuk.com (39)-copy-Semenuk

Ініціаторами проведення змагань пам’яті волейболіста-аматора Георгія Шеманського (4.11.1961 – 15.01.2016) виступили його колеги-волейболісти Євген Тодорович Цурик (директор ТОВ «ЖенТол») та Василь Дмитрович Кучерявий, який взяли на себе і основні організаційні та фінансові питання. В в церемонії нагородження взяли участь сини Георгія Шеманського – Михайло та Олександр.

У турнірі взяли участь 6 команд, які на першому етапі грали у двох підгрупах. Далі переможці підгруп зійшлися у фіналі, а другі команди – у матчі за 3 місце.

На попередньому етапі найбільш напруженим був двобій «Буковина сервіс-центр» – «Галичина». Представники молочної компанії «Галичина» у першій партії вели 5 м’ячів, але в кінцівці не реалізували 4 сет-боли і таки програли. У другій партії також не обійшлося без «більше-менше». Аби виявити сильнішого, знадобилось понад 10 «зайвих» розіграшів.

Матчі за призові місця були супер напруженими і інтригуючими.

Груповий етап

Гравітон – Веренчанка – 2:0

Новоселиця – Галичина – 2:0

Гравітон – Брікс – 2:0

Буковина сервіс-центр – Новоселиця – 0:2

Веренчанка – Брікс – 0:2

Буковина сервіс-центр – Галичина – 2:0

За 3 місце

Буковина сервіс-центр – Брікс – 1:2

Фінал

Гравітон – Новоселиця – 1:2

SportBuk.com

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО:

6303112159989572689Турнір з волейболу пам’яті Георгія Шеманського, 3.07.16

***

Читайте больше на http://chernovtsyinfo.cinfoo.com/news-32045.html

Бамбуковий тандем з Австрії популяризував велосипедний рух у Чернівцях

Новости Черновцов и области 03.07.2016 в 18:33

До Чернівців у рамках проекту «Через Європу на тандемі» приїхав екіпаж «Crossover» на велосипеді-тандемі, створеному в еко-стилі з бамбука. Урбаністи-планувальники Ева Грушик (Польща) та Роланд Клосс (Австрія) разом із міським головою Олексієм Каспруком та фахівцями, які впливають на розвиток міського простору, взяли участь у зустрічі «Майбутнє міської мобільності у Чернівцях».

Місія мандрівників – показати, скільки переваг має велосипед перед іншими видами транспорту. У своїх подорожах Єва і Роланд допомагають місцевим жителям розвивати велосипедний рух та інфраструктуру. Разом з активістами вони розробляють шляхи міської мобільності жителів.

«У містах східної Європи особливо відчувається вплив неправильних пріоритетів у транспорті, – каже Роланд Клосс. – Адже тут високі показники зростання кількості автомобілів, і, відповідно, їх домінування над пішоходами і велосипедистами. Тобто ці міста існують не стільки для людей, скільки для машин ».

В Україні мандрівники обрали для зустрічей із городянами лише три міста – Одесу, Чернівці та Львів. Проектом «Через Європу на тандемі» Ева та Роланд популяризують використання велосипеду серед мешканців та представників органів влади, збирають інформацію про інноваційні проекти, що сприяють розвитку велотранспорту у країнах Східної Європи. Зустрічаючись з архітекторами, планувальниками, експертами, активістами та юристами, вони формують мережу дружніх до велосипедів європейських міст.

Поспілкувавшись з представниками міської влади та громади, мандрівники разом із Олексієм Каспруком прокатали на тандемі Центральною площею міста усіх охочих городян.

Про це повідомили у Чернівецькій міській раді

Читайте больше на http://chernovtsyinfo.cinfoo.com/news-32044.html

Чернівці: Суб’єктам господарювання сфери торгівлі рекомендовано обмежити обіг поліетиленових пакетів

Новости Черновцов и области 03.07.2016 в 18:33

До уваги суб'єктів господарювання, що здійснюють гуртову, роздрібну торговельну діяльність продовольчими та непродовольчими товарами на території Чернівців.

Чернівецькою міською радою прийнято рішення від 26.05.2016р. №244 «Про розгляд електронної петиції Ніколаєва І.В. щодо заборони/обмеження використання поліетиленових пакетів в магазинах та точках продажу товарів», відповідно до якого, суб'єктам господарювання сфери торгівлі рекомендовано обмежити обіг поліетиленових пакетів, пропонувати покупцям альтернативу – біологічні полімерні пакети чи пакети з вторинної сировини, багаторазові торбини тощо.

При цьому звертаємо увагу, що основна небезпека використання поліетиленових пакетів полягає у складності їх утилізації, оскільки поліетилен отримують із нафти – не поновлювального природного джерела. У грунті він розкладається не менше 200 років, а під час спалювання виділяє небезпечні токсичні речовини, які накопичуються в навколишньому середовищі та у живих організмах. Надмірна кількість поліетиленової тари у побуті, відсутність досконалих методів її вилучення із сміттєвої маси і утилізації призводить до забруднення навколишнього середовища. На існує реальна альтернатива використанню одноразових поліетиленових пакетів – біо-полімерні чи паперові пакети, багаторазові торбини тощо.

У світовій практиці існує велика кількість різноманітних прикладів обмеження використання пластикових пакетів, що у цілому сприяє поступовому заміщенню таких пакувальних матеріалів на екологічно безпечні.

Проблема використання та утилізації пакетів одноразового використання, що виготовляються повністю чи частково із полімерів, залишається актуальною для суспільства та потребує правового регулювання задля збереження задовільної екологічної ситуації.

Про це повідомили у Чернівецькій міській раді

Читайте больше на http://chernovtsyinfo.cinfoo.com/news-32043.html

Чернівці: Правова позиція нотаріальної палати України № 1 від 24 травня 2016 року

Новости Черновцов и области 03.07.2016 в 18:33

Щодо застосування норм діючого законодавства при передачі нотаріусами реєстраційних справ, документів, що були видані, оформлені або отримані ними під час проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно суб'єктам державної реєстрації прав, які забезпечують їх ведення.

Керуючись Законом України «Про нотаріат», Статутом Нотаріальної палати України та потребами суспільства, які виникли у сфері позасудового регулювання цивільних правовідносин, а також для ефективності реалізації завдань покладених на професійну самоврядну організацію нотаріусів, Нотаріальна палата України напрацьовує правові позиції та певні механізми врегулювання проблемних питань у нотаріальній практиці.

Метою напрацювання правових позицій є отримання єдиної практики для реалізації та захисту прав і законних інтересів як осіб – учасників правовідносин, так і захисту прав нотаріусів при здійсненні ними професійної діяльності, а також виконанні інших обов'язків згідно законодавства України.

У зв'язку з набранням чинності нової редакції Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», яка викладена Законом України «Про внесення змін до закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» від 26.11.2015 № 834-УІП, до прийняття ряду відповідних підзаконних нормативно-правових актів, зокрема Порядку формування та зберігання реєстраційних справ (відповідно до ч. 5 ст. 17 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» в чинній редакції, далі – Закон), необхідно звернути увагу на наступне.

Пунктом 8 ст. 2 Закону реєстраційна справа визначається як сукупність документів у паперовій та електронній формі, поданих для проведення державної реєстрації прав та сформованих у процесі державної реєстрації прав.

Реєстраційна справа у паперовій формі включає документи, на підставі яких вносилися відомості до Державного реєстру прав, а також інші документи, отримані та сформовані під час проведення державної реєстрації, що розміщуються у порядку їх надходження і нумеруються.

Реєстраційній справі у паперовій формі присвоюється реєстраційний номер об'єкта нерухомого майна.

Реєстраційна справа в електронній формі складається з документів, сформованих за допомогою програмного забезпечення Державного реєстру прав та електронних копій документів, поданих або сканованих за заявами у сфері державної реєстрації прав. Реєстраційна справа в електронній формі зберігається в Державному реєстрі речових прав.

Відповідно до ст. 17 Закону реєстраційна справа формується (у розумінні початку процесу, адже реєстраційна справа буде формуватися невизначений період часу, об'єкт буде змінюватися, власники будуть змінюватися тощо аж до її закриття) у паперовій формі після відкриття розділу на об'єкт нерухомого майна у Державному реєстрі прав та внесення до нього відомостей про речові права на нерухоме майно та їх обтяження, про об'єкти та суб'єктів цих прав та зберігається протягом всього часу існування об'єкта.

Відповідно до п. 9 ч. 3. ст. 10 Закону до повноважень державного реєстратора належить формування та ведення реєстраційних справ у паперовій формі. Однак ведення реєстраційної справи у паперовій формі передбачено виключно для державних реєстраторів, які перебувають у трудових відносинах з виконавчими органами міських рад міст обласного та/або республіканського Автономної Республіки Крим значення, Київською, Севастопольською міськими, районними, районними у містах Києві та Севастополі державними адміністраціями, за місцезнаходженням відповідного майна.

Частиною 4 ст. 17 Закону передбачено, що державний реєстратор, який не перебуває у трудових відносинах з виконавчими органами міських рад міст обласного та/або республіканського Автономної Республіки Крим значення, Київською, Севастопольською міськими, районними, районними у містах Києві та Севастополі державними адміністраціями та провів державну реєстрацію прав, забезпечує передачу реєстраційної справи у паперовій формі або документів, що були видані, оформлені або отримані ним під час проведення такої реєстрації, до відповідного суб'єкта державної реєстрації прав, який забезпечує ведення реєстраційних справ у паперовій формі.

Порядок формування та зберігання реєстраційних справ визначається Міністерством юстиції України (ч. 5 ст. 17 Закону), проте на такий Порядок не прийнято.

Пунктом 25 Порядку державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.12.2015 № 1127 (далі — Порядок №1127), передбачено, що до відповідної реєстраційної справи долучаються такі документи:

* примірник заяви, що долучався до документів, поданих для державної реєстрації прав, з відповідними відомостями заявника про отримання документів в повному обсязі;

* примірники інших заяв, що подавалися нотаріусу;

– документи, що підтверджують сплату адміністративного збору та/або внесення плати за надання інформації з Державного реєстру прав (крім випадку, передбаченого абзацом другим пункту 24 цього Порядку);

– інші документи, що були отримані у паперовій формі державним реєстратором під час розгляду заяви та не підлягають поверненню заявнику;

– картки прийому заяв — в разі їх формування.

Подання нотаріусу для державної реєстрації речових прав на нерухоме майно заявником копій документів, на підставі яких встановлюється особа заявника, здійснюється перевірка повноважень представника, документів для перевірки правоздатності та дієздатності юридичних осіб, копій документів, необхідних для проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно (передбачених ст. 27 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та Порядком №1127 п.п. 40-73), не передбачено. Відповідно нотаріус не вимагає подання таких копій заявником.

З документів, необхідних для проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно (передбачених ст. 27 Закону та Порядком № 1127 (п.п. 40-73), нотаріус виготовляє електронні копії та розміщує їх у відповідному розділі Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, зберігання таких документів передбачено лише в електронній формі у цьому Реєстрі.

Однак слід зауважити, що на не внесено зміни для приведення у відповідність ряду нормативно-правових актів з цього питання, зокрема діє Порядок ведення державного реєстру речових прав на нерухоме майно, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 26.10.2011р. №1141 (далі — Порядок №1141), п. 56 якого передбачає ширший перелік документів, що включаються до реєстраційної справи.

На перехідний період, до прийняття нормативно-правових актів для врегулювання цього питання (з огляду на чинну редакцію Порядку № 1141), оновлення програмного забезпечення Державного реєстру прав та з метою належного захисту інформації, долучення нотаріусами до документів реєстраційних справ належним чином засвідчених копій документів, на підставі яких встановлюється особа заявника, здійснюється перевірка повноважень представника, копій документів, необхідних для проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, не може вважатися порушенням законодавства про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, та не може бути підставою для відмови у прийнятті суб'єктом державної реєстрації прав, що забезпечує ведення реєстраційних справ від нотаріусів. Разом з тим, суб'єктами державної реєстрації прав, на яких покладено обов'язок ведення реєстраційних справ, не можуть бути пред'явлені такі вимоги до нотаріусів.

Роздрукування нотаріусами документів, які формуються за допомогою Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Порядком № 1127 не передбачено. А тому включити такі документи, як обов'язкові, до примірного переліку документів, що передаються нотаріусами суб'єкту державної реєстрації прав, що забезпечує ведення реєстраційних справ, не вбачається можливим.

Відповідно до п. 22 Порядку №1127 інформація з Державного реєстру прав видається нотаріусом за бажанням заявника у паперовій формі шляхом її друку за допомогою програмних засобів ведення Державного реєстру прав на аркушах паперу форматом А4 (210 х 297 міліметрів) без використання спеціальних бланків, проставлення підпису та печатки державного реєстратора. Порядком № 1127 не передбачено друк такої інформації у всіх випадках (тільки на бажання заявника) та у двох примірниках.

Однак, на період до оновлення програми Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, що дозволить нотаріусам таку інформацію розміщувати на веб-порталі Мін'юсту для доступу до неї заявника з метою її перегляду, та у зв'язку з тим, що у разі надання інформації у формі інформаційної довідки згідно з діючим програмним забезпеченням ДРРП, такий документ не відображається в «документах» електронної заяви, нотаріусам можливо такі інформаційні довідки друкувати у двох примірниках, один з яких передавати разом з документами реєстраційної справи відповідному суб'єкту державної реєстрації прав, що забезпечує ведення реєстраційних справ.

У випадку, якщо нотаріус провів відкриття розділу щодо одного об'єкта нерухомого майна та здійснив кілька послідовних реєстраційних дій щодо такого об'єкта (реєстрацію прав, обтяжень), реєстраційна справа передається за одним описом переданих документів у порядку їх надходження.

Щодо супровідного листа (додаток 1)

Супровідний лист оформлюється нотаріусами у 2-х примірниках (один передається суб'єкту державної реєстрації прав, що забезпечує ведення реєстраційних справ за місцем знаходження нерухомого майна, а інший залишається у справі нотаріуса № 01-30).

Щодо опису переданих документів (додаток 2)

Відповідно до п.п. 2,3 п.З Порядку № 111/5 до документів, що передаються до органу державної реєстрації прав за місцем розташування нерухомого майна, додається опис вкладення, який має містити повний перелік документів, які передаються, із зазначенням кількості аркушів кожного окремого документа, прізвища, імені та по батькові державного реєстратора прав на нерухоме майно (далі – державний реєстратор), який передає зазначені документи, та повното найменування відповідного органу державної реєстрації прав, найменування нотаріальної контори або назви нотаріального округу. Опис підписується державним реєстратором та скріплюється печаткою (додаток 2).

Опис складається у 2-х примірниках (один передається суб'єкту державної реєстрації прав, що забезпечує ведення реєстраційних справ за місцем знаходження нерухомого майна, а інший залишається у справі нотаріуса №01-30).

Щодо підтвердження передачі документів суб'єкту державної реєстрації прав, що

забезпечує ведення реєстраційних справ

У разі передачі-прийняття документів нарочно:

– державний реєстратор, який отримує документи, проставляє підпис в розносній книзі для місцевої кореспонденції (справа № 01-28 згідно з номенклатурою).

При надсиланні документів рекомендованим листом квитанція про відправлення, повідомлення про вручення адресату долучається до документів справи нотаріуса №01-30.

Щодо сканування документів

З документів, необхідних для проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, передбачених статтею 27 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та Порядком №1127 (п.п. 40-73), нотаріус виготовляє електронні копії та розміщує їх у відповідному розділі Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, зберігання яких передбачено тільки в електронній формі у цьому Реєстрі.

Сканування документів, за якими встановлюється особа заявника, здійснюється перевірка повноважень представника, квитанцій, не передбачено.

У зв'язку з тим, що для завантаження документів на сервер необхідний певний час, необхідно уважно стежити за прикріпленням відсканованих документів, а також перевіряти їх наявність у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно при здійсненні реєстраційних дій.

Щодо порядку передачі нотаріусами реєстраційних справ (документів)

Пунктом 25 Порядку № 1127 передбачено, що до відповідної реєстраційної справи долучаються документи, а у разі проведення державної реєстрації права власності з відкриттям розділу в Державному реєстрі прав, сформовану реєстраційну справу нотаріус передає суб'єкту державної реєстрації прав, що забезпечує ведення реєстраційних справ за місцем знаходження нерухомого майна, в порядку, встановленому Мін'юстом.

У зв'язку з тим, що такий порядок передачі на виконання цієї норми ще не прийнято, а також тим, що є чинним Порядок передачі документів у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, затверджений наказом Міністерства юстиції України від 20.01.2012 № 111/5 (далі — Порядок № 111/5), нотаріуси здійснюють передачу реєстраційних справ та документів суб'єкту державної реєстрації прав, що забезпечує ведення реєстраційних справ за місцем знаходження нерухомого майна згідно з вимогами Порядку № 111/5 в частині, що не суперечить Закону та нормативним документам з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, що прийняті пізніше.

Відповідно до п. З Порядку № 111/5 документи у сфері державної реєстрації прав передаються суб'єкту державної реєстрації прав, що забезпечує ведення реєстраційних справ за місцем знаходження нерухомого майна нарочно з описом вкладення або шляхом надіслання рекомендованого листа (з урахуванням вимог Наказу Державного комітету зв'язку та інформатизації України від 12 липня 2002 року N 139).

У зв'язку з ліквідацією державних реєстраційних служб у строк до 1 квітня 2016 року нотаріусам слід мати на увазі, що згідно зі ст. 17 Закону ведення реєстраційної справи у паперовій формі передбачено виключно для державних реєстраторів, які перебувають у трудових відносинах з виконавчими органами міських рад міст обласного та/або республіканського Автономної Республіки Крим значення, Київською, Севастопольською міськими, районними, районними у містах Києві та Севастополі державними адміністраціями, за місцезнаходженням відповідного майна.

Саме таким реєстраторам необхідно здійснювати передачу реєстраційних справ та документів нотаріусами.

Щодо строків передачі нотаріусами реєстраційних справ

На строк передачі реєстраційних справ або документів для долучення до реєстраційних справ нотаріусами не передбачений.

До врегулювання цього питання через встановлення строків у відповідних нормативно- правових актах, з метою попередження нагромадження реєстраційних справ у нотаріусів доцільно здійснювати таку передачу у розумно короткі строки, для попередження нагромадження документів.

Щодо формування нотаріусами справи 01-30

Відповідно до типової та індивідуальних номенклатур у державних нотаріальних конторах та приватних нотаріусів наявна справа № 01-30 «Документи (запити, вимоги, заяви, витяги, інформаційні довідки тощо) щодо державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень та надання інформації за даними Державного реєстру речових прав на нерухоме майно» зі строком зберігання 3 роки.

У справі № 01-30 нотаріус залишає такі документи:

* другий примірник супровідного листа;

* другий примірник опису переданих документів;

* квитанцію про відправлення та повідомлення про вручення (в разі відправлення поштою).

Щодо формування та оформлення нотаріусами реєстраційних справ

Пунктом 25 Порядку № 1127 передбачено, що до відповідної реєстраційної справи долучаються документи, а у разі проведення державної реєстрації права власності з відкриттям розділу в Державному реєстрі прав — сформовану реєстраційну справу нотаріус передає суб'єкту державної реєстрації прав, що забезпечує ведення реєстраційних справ за місцем знаходження нерухомого майна, в порядку, встановленому Мін'юстом.

Необхідно розрізняти поняття «формування реєстраційної справи» та «оформлення реєстраційної справи» як частину процесу її формування.

Формування реєстраційної справи здійснюється нотаріусами у паперовому та у електронному вигляді та є наслідком здійснення реєстраційних дій та операцій у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. При цьому частина реєстраційної справи формується та існує до закриття реєстраційної справи лише в електронній формі.

Оформлення реєстраційної справи є кінцевим етапом її формування для архівного зберігання.

діє визначена Порядком ведення архіву реєстраційних справ, затвердженим наказом Міністерства юстиції України від 14.11.2011 № 3319/5 (далі — Порядок № 3319/5), процедура передавання до архіву та зберігання в архіві (далі — архів) саме ЗАКРИТИХ реєстраційних справ щодо об'єктів нерухомого майна, що утворилися в результаті діяльності органів державної реєстрації прав.

Реєстраційна справа закривається відповідно до ст. 14 Закону в таких випадках:

* у разі знищення об'єкта нерухомого майна;

* у разі поділу, об'єднання об'єктів нерухомого майна або виділу частки з об'єкта нерухомого майна.

Порядок № 3319/5 передбачає, що закрита реєстраційна справа має бути сформована з дотриманням вимог, встановлених законодавством.

Оформлення ж закритої реєстраційної справи передбачає нумерацію аркушів у справі, складання внутрішнього опису документів справи, засвідчувального напису справи, оправлення справи, оформлення обкладинки (титульного аркуша) справи.

Після спливу п'яти років після закриття реєстраційної справи державний реєстратор прав на нерухоме майно передає її на зберігання до архіву для наступного зберігання та користування.

Відповідно пред'явлення суб'єктами державної реєстрації прав, що забезпечують ведення реєстраційних справ вимог до нотаріусів щодо нумерації документів реєстраційної справи, складання на окремому аркуші внутрішнього опису, засвідчувального напису та оправляння в тверду обкладинку згідно з вимогами Порядку № 3319/5, – є необгрунтованими.

Опис переданих документів (вкладення) не можна ототожнювати з внутрішнім описом документів реєстраційної справи, оскільки це різні документи за правовим статусом та змістом.

Щодо організації передачі нотаріусами документів реєстраційних справ

у разі передачі їх до ЦНАП

Пунктом 19 Примірного положення про центр надання адміністративних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.02.2013 № 118, передбачено, що час прийому суб'єктів звернень у центрі становить не менш як шість днів на тиждень та сім годин на день без перерви на обід і є загальним (єдиним) для всіх адміністративних послуг, що надаються через центр. Центр не рідше ніж два дні на тиждень здійснює прийом суб'єктів звернень до 20-ї години.

Необхідно звернути увагу та те, що нотаріус не є суб'єктом звернень при передачі справ і має право звернутися до відповідного ЦНАП з питань передачі реєстраційних справ та документів у будь-який робочий час без реєстрації в електронній черзі та талонів.

Щодо повернення документів, які передаються нотаріусами суб'єктам державної реєстрації прав, що забезпечують ведення реєстраційних справ

Порядок №111/5 не передбачає права суб'єкта державної реєстрації прав, що забезпечує ведення реєстраційних справ повертати реєстраційні справи та документи передані нотаріусами.

У відповідності до пп. 2 п. 4 Порядку № 111/5 суб'єкт державної реєстрації прав у разі виявлення невідповідностей між документами, що були передані нотаріусом та описом вкладення до них або отримання не в повному обсязі документів, що були видані, оформлені або отримані під час проведення реєстраційних дій, звертається до нотаріуса, що передавав документи, з листом про надання в повному обсязі документів, що були видані, оформлені або отримані ним під час проведення реєстраційних дій.

При застосуванні п.п.2 п.4 Порядку №111/5 суб'єктам державної реєстрації прав, що забезпечують ведення реєстраційних справ, необхідно враховувати вимоги Порядку №1127, який не містить вимог подачі заявниками засвідчених в установленому порядку копій документів, за яким встановлюється особа, перевіряються повноваження, документів, необхідних для здійснення державної реєстрації прав, роздрукування відомостей при пошуках, рішення, інформації з реєстру.

Повернення документів нотаріусам поштовим зв'язком має ризики пошкодження або втрати документів, які не можна буде відновити.

Нотаріальна палата України вважає необхідним зауважити, що вищевказана правова позиція сформована у межах повноважень НПУ на виконання вимог, встановлених ч.ч. 1, 4 ст. 16

Закону України «Про нотаріат» і п.п. 2.3, 2.4 Статуту Нотаріальної палати України, і не може бути сприйнятою як тлумачення чинного законодавства України.

Правова позиція є чинною до законодавчого врегулювання питань формування, зберігання реєстраційних справ та порядку їх передачі нотаріусами суб'єктам державної реєстрації прав, що забезпечують ведення реєстраційних справ.

Додатки: 1. Примірний зразок супровідного листа на 1 арк.

* Примірний зразок Опису на 2 арк.

(Бланк державної нотаріальної контори, приватного нотаріуса)Найменування суб'єкта державної реєстрації прав, що забезпечує ведення справ

Про передачу реєстраційної справи/документів, для долучення до реєстраційної справи

На виконання до ч. 4 ст. 17 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», пунктів 25 Порядку державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.12.2016 № 1127, пунктів 3, 4 Порядку передачі документів у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, затвердженого Наказом Міністерства юстиції України від 20.01.2012 року № 111/5, передаю реєстраційну справ/документи з описом щодо державної реєстрації прав та /або їх обтяжень на об'єкт нерухомого майна, тип нерухомого майна: житловий будинок;

місцезнаходження (адреса): місто Рівне, вулиця Біла, буд. 4 (чотири); реєстраційний номер об'єкта в ДРРП: 5555555555555.

Додатки

* Опис на__ (_____ ) аркушах.

* Документи:_ (______ ) документів на___ (______ ) аркушах.

Державний реєстратор

Приватний/державний нотаріус _____________ Т.С. ДмитрукНайменування документа

Кількість

аркушів

ОПИС

переданих документів

Державний реєстратор Приватний/державний нотаріус

Рівненської області Т.С. Дмитрук

Нормативні акти, що регулюють дані питання:___________________________________________

Закон України від 01.07.2004 № 1952-ІУ

«Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»;

Порядок державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 25.12.2015 № 1127 «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно _________________________________ та______ їх______________ обтяжень»;

Порядок ведення державного реєстру речових прав на нерухоме майно, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 26.10.2011 № 1141 «Про затвердження Порядку ведення державного реєстру речових прав на нерухоме майно»;

Порядок передачі документів у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, затверджений наказом Міністерства юстиції України від 20.01.2012 № 111/5 «Про затвердження Порядку передачі документів у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»;

Постанова КМУ №1242 від 30.11.2011р. «Про затвердження Типової інструкції з діловодства у центральних органах виконавчої влади. Раді міністрів Автономної Республіки Крим,місцевих органах виконавчої влади»,

Інструкція з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об'єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.97 № 348 (зі змінами), ДСТУ 4163-2003 ”Державна уніфікована система організаційно-розпорядчої документації. Вимоги до оформлювання документів” (далі – ДСТУ 4163-2003).

Про це повідомили у Чернівецькій міській раді

Читайте больше на http://chernovtsyinfo.cinfoo.com/news-32042.html

Митного брокера, якого звинувачують у хабарництві, посадили під домашній арешт

Новости Черновцов и области 03.07.2016 в 18:33

Митному брокеру, якого затримали після одержання неправомірної вигоди оголошено про підозру та обрано запобіжний захід.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Чернівецької області.

Митному брокеру, якого правоохоронці затримали після одержання неправомірної вигоди повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі, вчинено повторно) КК України та обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Підозрюваний отримав від фізичної особи 300 доларів США для працівників Чернівецької митниці за безперешкодне митне оформлення транспортних засобів.

Читайте також: На Буковині СБУ затримала на хабарі начальника бюро технічної інвентаризації(ФОТО)

Читайте больше на http://chernovtsyinfo.cinfoo.com/news-32041.html

Працівників чернівецької митниці та керівництво залізничної станції «Вадул-Сірет» підозрюють у зловживанні владою та службовим ста

Новости Черновцов и области 03.07.2016 в 18:33

5 (2)Митників та залізничників підозрюють в організації схем та механізмів контрабандного переправлення цигарок у потягах, які прямували транзитом через територію України до Європи.

На Буковині співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою викрили механізм контрабанди контрафактних цигарок у потягах, які прямували транзитом через територію України до Європи.

Правоохоронці встановили, що зловмисники за допомогою залізничників приховували цигарки у товарному вагоні. Вони зривали спеціальну пломбу залізниці іншої країни, а потім опечатували його українською. Контрабандисти перефарбовували вітчизняну пломбу, адже залізниці різних країн використовують для опломбовування вагона різні кольори.

Під час огляду вантажного вагона на прикордонній залізничній станції ”Вадул-Сірет” співробітники спецслужби виявили вісім тисяч пачок контрабандних цигарок без акцизних марок орієнтовною вартістю понад сто тисяч гривень.

За матеріалами Управління СБ України в Чернівецькій області слідчим відділом прокуратури області внесено відомості до ЄРДР за ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем) відносно працівників Чернівецької митниці ДФС та керівництва залізничної станції «Вадул-Сірет».

Встановлено, що службові особи митниці та залізничної станції організували незаконне вивезення через державний кордон України на територію Республіки Румунія тютюнових виробів.

Зокрема, на території вищевказаної залізничної станції у один із транзитних вагонів, який слідував із Російської Федерації до Румунії, внаслідок механічного пошкодження пломби було завантажено 16 ящиків (8000 пачок) тютюнових виробів та здійснено спробу їх контрабандного переміщення через державний кордон України.

Досудове розслідування у даному кримінальному провадженні здійснює слідчий відділ прокуратури Чернівецької області.

За офіційними повідомленнями прес-служби СБУ та прокуратури області

4 (2)

The post Працівників чернівецької митниці та керівництво залізничної станції «Вадул-Сірет» підозрюють у зловживанні владою та службовим становищем appeared first on Чернівці Таймс .

Читайте больше на http://chernovtsyinfo.cinfoo.com/news-32040.html

Чернівецькі архітектори відзначають професійне свято

Новости Черновцов и области 03.07.2016 в 18:33

Урочистості з нагоди Дня архітектури відбулися у виставковій залі Центру культури «Вернісаж», де експонуються проекти найкращих чернівецьких архітекторів. Заступник міського голови Володимир Середюк привітав присутніх з професійним святом, відзначивши важливість їх роботи для городян, адже від них залежить обличчя сучасних Чернівців.

Головний архітектор міста Наталія Хілько вручила премію імені Йозефа Главки, засновану міською радою ще у 1996 році. Щороку її отримували її щороку відомі архітектори, будівельники та журналісти, які висвітлювали питання архітектури та будівництва в засобах масової інформації. З 2000 до 2014 року премія не вручалась.

Цьогоріч її отримали нові номінанти. У номінації «Містобудування» відзначено творчий колектив архітектурної студії «Плюс Arch» за розробку детального плану території багатоквартирної житлової забудови, обмеженої вулицями Героїв Майдану, Рівненською, Сторожииецькою та проспектом Незалежності. У номінації «Проектування будівель і споруд» переміг творчий колектив BOYKO architect group за проект реконструкції кінотеатру ім. Івана Миколайчука під кіномистецький центр. У номінації «Діяльність в сфері охорони історико-архітектурного середовища» відзначено Ларису Вандюк за активну діяльність та професіоналізм проектування в історичному середовищі. У номінації «Будівництво» відзначено ТзОВ «Сузір'я ЛТД» за будівництво житлового будинку на вулиці Немирівській, 1-А. У номінації «Популяризація архітектури» – газету «Версії» за послідовне висвітлення теми «Архітектурна спадщина Чернівців та її збереження».

Про це повідомили у Чернівецькій міській раді

Читайте больше на http://chernovtsyinfo.cinfoo.com/news-32039.html

Чернівці: Зміни в оподаткуванні пенсій

Новости Черновцов и области 03.07.2016 в 18:33

З 1 липня поточного року набирає чинності Закон України ”Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування пенсій”

Відтак, починаючи з 1 липня пенсії (включаючи суму їх індексації) або щомісячне довічне грошове утримання, які перевищують 10 розмірів прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність підлягатимуть оподаткуванню, в частині такого перевищення (у 2016 році ця сума становить10740 грн.).

З набранням чинності вказаним вище Законом ставку податку змінено з 15 до 18 %. Відповідно вказана частина доходу також підлягатиме оподаткуванню військовим збором за ставкою 1,5 %.

Нововведення не поширюються на пенсії, призначені учасникам бойових дій, інвалідам війни та особам, на яких поширюється чинність ст. 10 Закону України ”Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.

Водночас, для працюючих пенсіонерів, пенсії яких перевищують 150% прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб, або 1695 грн., зберігається обмеження виплати 85% призначеного розміру пенсії, із забезпеченням їх виплати в розмірі не менше 1695 грн. Особам, які працюють на посадах та на умовах, передбачених законами України ”Про державну службу”, ”Про прокуратуру”, ”Про судоустрій і статус суддів”, призначені пенсії (щомісячне довічне грошове утримання) не виплачуються. Дані обмеження не застосовується для інвалідів I та II груп, інвалідів війни III групи та учасників бойових дій, осіб, на яких поширюється дія пункту 1 статті 10 Закону України ”Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.

Про це повідомили у Чернівецькій міській раді

Читайте больше на http://chernovtsyinfo.cinfoo.com/news-32038.html

У Чернівцях трапилось ДТП за участю трьо автівок

Новости Черновцов и области 03.07.2016 в 18:33

Відразу три автомобілі стали учасниками дорожньо-транспортної пригоди.

Аварія трапилась по вулиці Воробкевича вчора, 2 липня, близько 15:00. На місці працювала поліція. 

Деталі аварії з'ясовуються.

Читайте також: У Чернівцях сталась ДТП поблизу пішохідного переходу(ФОТО)

13595402_1823509134601300_1132941861_n13595485_1823509137934633_1862498440_n13595754_1823509124601301_1989013884_n

Читайте больше на http://chernovtsyinfo.cinfoo.com/news-32037.html

На Путильщині знову взялись за знищення Смугарських водоспадів

Новости Черновцов и области 03.07.2016 в 18:33

Не зважаючи на значний суспільний резонанс, відкриті прокуратурою кримінальні провадження, штрафи від екоінспекції, обіцянки від Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства, що рубки не будуть проводитись в туристичний сезон, а відновляться не раніше зими, на Смугарських (Буковинських) водоспадах продовжили знищення водоспадів, нещадні рубки лісу та трелювання його руслом ріки, що до речі суворо заборонено. Популярний туристичний маршрут з огляду водоспадів, які увійшли у ТОП-10 «Чудес України», перетворюється на огляд лісозаготівельної техніки, до того ж стає небезпечним для відвідувачів. Адже там де проводиться валка та трелювання лісу, зазвичай рух обмежений.

фото Сергій Рижков, 2.07.2016

фото Сергій Рижков, 2.07.2016

2 липня чернівецький фотограф Сергій Рижков відправився на водоспади, але застав сумну картину навантаження лісу та трелювання лісу прямо по водоспаду.
«Сумнозвісний водоспад ”Ворота” на Буковині. Був колись… Тепер ним отак транспортують ліс.
Дивлячись на валку лісу вище за течією, можна припустити, що водоспад не скоро відновлять. Та й уся прилегла територія тепер більше схожа на полігон», – зазначив він у дописі.

За правилами рубок, трелювання лісу руслами річок заборонено, а щоб не пошкодити водоспад, мали б збудувати спеціальний місток, та як бачимо лісозаготівельники не бояться нікого, ні поліцію, ні прокуратуру, ні екоінспекцію…

Нагадаємо, що наприкінці лютого у селі Розтоки засипали один із Смугарських водоспадів та розпочали рубки лісу вище за течією потоку Смугар. Це викликало значний суспільний резонанс і під тиском громадськості водоспад змушені були відновити .

Були і звернення нардепів до міністра МВС, до міністра екології, були відкриті кримінальні провадження ,  були штрафні санкції від екоінспекції , але схоже, що гроші в черговий раз перемогли закон.

The post На Путильщині знову взялись за знищення Смугарських водоспадів appeared first on Чернівці Таймс .

Читайте больше на http://chernovtsyinfo.cinfoo.com/news-32036.html

4 липня - презентація кліпу Марини Тимофійчук “Я нап’юсь вина, як закінчиться війна”

Новости Черновцов и области 03.07.2016 в 18:33

ПРЕМ'ЄРА! / 


4 липня о 12.00 год. в Бункері волонтерів на Центральній площі, 9 (Колишнє приміщення "Укртелекому" у дворі) відбудеться презентація кліпу Марини Тимофійчук ”Я нап’юсь вина, як закінчиться війна”. "Пісня зроблена в сучасних ритмах, в позитивному ключі. Відеоісторія відзнята в мальовничих Карпатах і має обнадійливий ”хепі-енд”.

 

Присвячується всім дівчатам та дружинам, які обов’язково повинні дочекатися своїх чоловіків!", - йдеться у повідомленні у Facebook .

 

Як повідомляє target="_blank">АСС , автором слів і музики є Марина Тимофійчук. Аранжирування — Олександр Пришляк. Відеоробота — Іван Морараш (”Boroda Cinema”). В кліпі також знімався заслужений артист України, спікер Євромайдану, лідер гурту ”ТаРута” Євген Їжак.

 

Аудіоверсію пісні ви можете почути ТУТ (клікайте).

 

Читайте больше на http://chernovtsyinfo.cinfoo.com/news-32035.html

За підготовку документів ЧНУ до списку ЮНЕСКО у Києві запросили 2 млн. 700 тисяч гривень. Ми все зробили безкоштовно, - Проректор

Новости Черновцов и области 03.07.2016 в 18:33

СУТЬ РЕЧЕЙ /


В програмі "Суть Речей" проректор ЧНУ ім. Ю.Федьковича Тамара Марусик розповіла про нелегкий шлях до того, як до списку ЮНЕСКО включили Резиденцію Митрополитів Буковини і Далмації

 

Людмила Григорчук: Якщо озирнутися назад і згадати, як це було 5 років тому, то ті зусилля варті були того результату?

 

Тамара Марусик: Було складно, але так, звичайно, варто. Ми розуміємо, що це імідж університету, імідж Буковини, і ще й імідж держави. 2011 рік, коли власне відбувався процес включення Резиденції Митрополитів Буковини і Далмації, де нині розташований університет, до списку спадщини ЮНЕСКО, то в той час до списку входили лише два об’єкти власне культурної спадщини – це Софія-Київська і Києво-Печерська лавра, як один об’єкт і центр Львова. І 13 років поспіль з 1998 року, жоден об’єкт не був включений до списку. Це свідчить про те, що це складно.

 

В чому найбільша складність, коли включали Софію і Лавру, а потім центр Львова, на той момент діяли одні правила гри, всі вимоги були зосереджені в конвенції охорони культурної спадщини, 1972 року, але в 2005 році були прийняті керівні принципи, відповідно до конвенції. І та людина, яка готувала документацію про включення центру Львова, це начальник департаменту охорони культурної спадщини Львова, вона мені сказала, коли побачила номінаційне досьє: «Ми подавали 20 сторінок, а у вас більше тисячі сторінок!?». Це ж потрібно все було підготувати, дотриматися всіх вимог, пройти всі етапи, щодо включення ЧНУ до спадщини ЮНЕСКО.

 

Звісно, було надзвичайно складно. Адже в 2004 році йшла мова про включення центру Чернівців до списку ЮНЕСКО, на зразок Львова. Тоді я почала працювати проректором. Тоді в ЧНУ відбувалася велика конференція, з’їхалися багато іноземців і саме розглядалося питання щодо включення центру Чернівців. Тоді підготували документацію певну, виділили певні кошти, зробили стенди ілюстровані, які мали би допомогти включенню, але коли пройшов рік-два, це все залишилося лише на папері. То університет вирішив стати ініціатором обмеження ореолу номінації центру Чернівців безпосередньо до Резиденції. Адже на сьогоднішній день резиденція – це 8 гектарів, а буферна зона – 244 гектари. Підходи різні щодо буферної зони, і щодо власне об’єкту. Бо це різні, так скажу, вагові категорії.

 

У 2006 році до університету завітав тодішній Міністр закордонних справ Володимир Огризко і коли він побачив Резиденцію, він сказав: «Як, ви що, ще до цього часу не в ЮНЕСКО? Чому?». Ми розповіли йому складнощі, що є ідея центру Чернівців. А він каже, що це складно, давайте, каже, спробуємо саме Резиденцію. Можливо, це було сказано в таку хвилину, він надзвичайно багато нам допоміг після цього, адже він на той час очолював нацкомісію в справах ЮНЕСКО, як Міністр закордонних справ. Ось з цього все розпочалося, з 2006 року.

 

Спочатку був перший етап, включення Резиденції до попереднього списку. На сьогоднішній день в попередньому списку перебуває 15 українських об’єктів, зокрема Кам’янець-Подільський з 1989 року в попередньому списку. Уявляєте, що 27 років Кам’янець-Подільська фортеця не може далі пройти. Треба далі готувати документацію, а це надзвичайно складно.

 

Звісно, науковий потенціал університету дозволив це зробити. Саме науковий потенціал, адже не секрет, що коли ми звернулися вже після того як ми були включені в попередній список і треба було готувати номінаційне досьє на тисячу сторінок, ми звернулися в Київ, в інститут пам’ятко-архітектурних досліджень, нам виставили рахунок в 2 мільйони 700 тисяч гривень за підготовку документів. Уявіть собі, які це гроші були, якщо брати відносно до долара, то це було дуже велика сума.


Людмила Григорчук: Ви ці гроші зекономили, бо працювали самі.

 

Тамара Марусик: Так.

 

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/Y3OxD53jPjA" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Читайте больше на http://chernovtsyinfo.cinfoo.com/news-32034.html

Митного брокера затримали на хабарі, який він взяв для працівників митниці

Новости Черновцов и области 03.07.2016 в 18:32

хабар

У ході проведення слідчих (розшукових) дій у кримінальному провадженні, 01.07.2016 працівниками слідчого відділу прокуратури Чернівецької області спільно із співробітниками Управління захисту економіки  в Чернівецькій області та управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС в Чернівецькій області задокументовано факт отримання митним брокером неправомірної вигоди для працівників Чернівецької митниці від  жителя  м.Чернівці за безперешкодне митне оформлення транспортних засобів.

Зловмисника затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Митному брокеру, повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі, вчинено повторно) КК України та обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Підозрюваний отримав від фізичної особи 300 доларів США для працівників Чернівецької митниці за безперешкодне митне оформлення транспортних засобів.

The post Митного брокера затримали на хабарі, який він взяв для працівників митниці appeared first on Чернівці Таймс .

Читайте больше на http://chernovtsyinfo.cinfoo.com/news-32033.html

Виробники з Харківщини та інших регіонів України представлять свої товари на виставці-ярмарку у Чернівцях

Новости Черновцов и области 03.07.2016 в 18:32

Виставка-ярмарок товарів повсякденного вжитку від виробників Харківської області та офіційних представників виробничих компаній з інших регіонів України відбудеться з 4 по 8 липня та з 11 по 13 липня на вулиці Головній біля стадіону «Буковина».

Запрошуємо чернівчан відвідати ярмарок та придбати товари за цінами виробника.

Щодня виставка ярмарок працюватиме з 10.00 до 18.00.

Про це повідомили у Чернівецькій міській раді

Читайте больше на http://chernovtsyinfo.cinfoo.com/news-32032.html

Буковинські та полтавські об’єднані громади отримають 6 мільйонів євро на розвиток

Новости Черновцов и области 03.07.2016 в 18:32

німеччина обласна рада1 липня Чернівецька обласна рада та Німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ домовились про реалізацію проекту «Підтримка реформи децентралізації в Україні». Так, під час стартової конференції між вищим органом представницької влади краю та керівниками проекту було підписано угоду про його поетапне виконання. Загальний бюджет проекту для 2 пілотних областей, – Чернівецької та Полтавської, – 6 млн. євро, термін реалізації – до середини 2018 року.

Вказаний проект має за мету підвищення ефективності діяльності органів місцевого самоврядування Чернівецької області в процесі децентралізації шляхом проведення тренінгів, семінарів, а також надання технічної, методичної та фінансової підтримки.

Незабаром в рамках проекту буде оголошено конкурс, за результатами якого об’єднані територіальні громади зможуть одержати фінансування на розробку проектно-кошторисної документації для інфраструктурних об’єктів. У подальшому це допоможе полегшити процедуру отримання фінансування для таких об’єктів як в межах субвенцій з державного бюджету, так і за рахунок міжнародних грантових програм.

Джерело: Прес-служба обласної ради

The post Буковинські та полтавські об’єднані громади отримають 6 мільйонів євро на розвиток appeared first on Чернівці Таймс .

Читайте больше на http://chernovtsyinfo.cinfoo.com/news-32031.html

У Чернівцях сталась ДТП поблизу пішохідного переходу

Новости Черновцов и области 03.07.2016 в 18:32

Дорожньо-транспортна пригода трапилась вчора, 2 липня, ввечері на мікрорайоні "Гравітон" в Чернівцях.

Про це повідомив АСС.

Дві автівки зіткнулися біля самісінького пішохідного переходу, поблизу торгового центру "Екватор". На місці події працювали поліцейські. Вони склали протоколи та опитали очевидців. 

Як розповіли свідки аварії, жерт немає. Рух частково ускладнено.

Читайте також: На Буковині трапилося 6 ДТП за участю неповнолітніх

avaria_gravitonavaria_graviton_2

Читайте больше на http://chernovtsyinfo.cinfoo.com/news-32030.html

Росія готується до ескалації на Донбасі. В Україну зайдуть не лише нові підрозділи РФ

Новости Черновцов и области 03.07.2016 в 18:32

"БРАТЬЯ"-ТЕРОРИСТЫ / 


Волонтер і активний учасник антитерористичної операції на Донбасі Мирослав Гай заявив про те, що Російська Федерація готується до ескалації конфлікту на сході України.


"Отже, РФ готується до ескалації на Донбасі. Мова йде не тільки про прибуття в Україну нових російських підрозділів.

На сайтах і паблік волонтерів, так-так, у агресора теж є волонтери, активно мусується тема про розгортання нових таборів для біженців в Ростовської області.

Противник активно готується і робить це всебічно.

Настільки тривала пауза - це всього лише ретельна підготовка ворога до ширшої кампанії. Для цього російські ремонтують і будують військові бази в 25 км від кордону де планується розміщувати дивізії.

Всі намагаються врахувати, сволочі. І гуманітарну катастрофу в тому числі ", - пише Гай на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook. 
 

Читайте больше на http://chernovtsyinfo.cinfoo.com/news-32029.html

Євро-2016: Німеччина виходить у півфінал

Новости Черновцов и области 03.07.2016 в 18:32

НІМЦІ Є НІМЦІ... / 


Збірна Німеччини вийшла у півфінал Чемпіонату Європи з футболу, перемігши збірну Італії у серії післяматчевих пенальті. Таким чином збірна Німеччини стала третім півфіналістом турніру. Основний час гри закінчився нічиєю 1:1.

 

У першому таймі основного часу жодній команді так і не вдалося відкрити рахунок. Лише у другому таймі - на 65-й хвилині гри німецький півзахисник Месут Озіл забив перший гол у цій грі.

 

 

На 77-й хвилині суддя призначив пенальті у ворота німецької збірної, після того як Жером Боатенг зіграв рукою у своєму штрафному майданчику. Відтак Італія зрівняла рахунок на 78-й хвилині гри - Леонардо Бонуччі забив у німецькі ворота з 11 метрів.
 

Серія післяматчевих пенальті закінчилася на користь збірної Німеччини - 6:5.

 

Замість п'яти пенальті командам довелося виконувати по дев'ять. Помилкою Маттео Дарміана скористався Йонас Гектор.

 

Це була третя серія післяматчевих пенальті у ході цього турніру. Раніше в матчі 1/8 фіналу збірна Польщі в серії пенальті переграла швейцарців, а чвертьфіналі - поступилася португальцям.

 

Німеччина у півфіналі Євро-2016 зустрінеться із переможцем матчу між Ісландією й Францією, що відбудеться 3 липня. Цей півфінальний матч відбудеться 7 липня. 

 

Фото REUTERS

Читайте больше на http://chernovtsyinfo.cinfoo.com/news-32028.html

Лідер фракції НФ Бурбак не радить порошенківцям займатися чварами і брудними технологіями, коли Україна у вогні

Новости Черновцов и области 03.07.2016 в 18:32

SAPIENTIS SAT /


Прочитав сьогодні слова колеги з БПП, лідера фракції імені Президента Ігоря Гриніва з неадекватними натяками на адресу уряду Арсенія Яценюка. Наша фракція вітає зусилля пана Гриніва стати публічним політиком і бажає йому якнайшвидше позбутися статусу людини, яка мислить тіньовими технологіями роздраю і внутрішніх воєн за лекалами "Нашої України", яка сумно для себе, а найгірше - трагічно для всієї України потопила демсили у сварках, відкривши дорогу до влади Януковичу.

 

Про це на своїй сторінці уFacebook  пише голова парламенської фракції "Народного фронту" Максим Бурбак.

 

НФ був, є і буде одним із засновників коаліції у ВР, працюючи на реформування країни. Розуміючи загрозу реваншу проросійський сил, усвідомлюючи неприпустимусть ризиків НЕпартнерських стосунків між БПП і НФ, ми стояли і стоятимемо за єдність демократичного представництва у парламенті.

 

З огляду на це, хотів би нагадати своєму колезі, що роботу уряду Яценюка було високо оцінено західними політиками, фінансистами, дипломатами. У тому числі представниками МВФ, які погодились допомагати Україні, повіривши в уряд Яценюка.

 

Фахові відгуки з Вашинтону, Брюсселю, Берліну буквально дослівно звучать як характеристика реформ, які Україна пройшла з урядом Яценюка більше і ефективніше, аніж за попередні два десятки років незалежності.

 

Арсеній Яценюк під час візиту у США і зустрічей з найвпливовішими політиками світу говорив про підтримку уряду Володимира Гройсмана. Це державна позиція лідера Народного Фронту. Її альтернатива, якої ми найменше очікуємо у парламенті і Адміністрації Президента, - дрібне інтригантство, перекладання відповідальності, знищення довіри і взаємної поваги.

 

Чим ще шкідлива така політтехнологія у даному випадку, - це ілюзія того, що удар спрямовується проти Народного фронту і особисто Арсенія Яценюка. Помилкова ілюзія. Варто нагадати, що і в колишньому уряді, так само як у діючому, тотальну більшість мав і має саме Блок Петра Порошенка.

 

Тому, пане Ігоре, хочеться вірити, що ви помилилися, а не отримали вказівку займатися чорними піар-технологіями на посаді лідера фракції БПП.

 

Сьогодні президентська і виконавча гілка влади зосереджена в руках політичної партії БПП. 

 

 

Ми готові працювати спільно. Незважаючи на неодноразові виклики, що вели до протистоянь, НФ йшов на зустріч, оберігаючи стабільність у країні. Вести підпільну і відкриту дискредитацію одне одного - це погана пропозиція, пане Ігоре. Сподіваюся, що ви розумієте, - зазначає у себе на ФБ лідер фракції НФ Максим Бурбак. 

Читайте больше на http://chernovtsyinfo.cinfoo.com/news-32027.html

Чернівецька митниця ДФС обурена повідомленням прес-служби прокуратури про причетність митників до контрабандних обрудок у Вадул-Сі

Новости Черновцов и области 03.07.2016 в 18:32

ЧУЛИ ДЗВІН… /


«Співробітники митниці були безпосередньо задіяні у виявленні та припиненні Управлінням Служби безпеки України в Чернівецькій області незаконного переміщення тютюнових виробів, – заявляє начальник Чернівецької митниці ДФС Микола Салагор. – У ході відпрацювання орієнтування УСБУ в Чернівецькій області щодо можливого переміщення тютюнових виробів з України до Румунії в залізничному транспорті виявлено приховані від митного контролю з використанням засобів, що утруднюють їх виявлення, 8000 пачок сигарет марки Marble вартістю 104 000 грн.»


30 червня у пункті пропуску «Вадул-Сірет – Вікшани» митного поста «Вадул – Сірет» Чернівецької митниці ДФС до митного контролю було подано товаросупровідні документи із відомостями про товар «Папір і картон, інші в рулонах, що не місять волокон, отриманих механічним або хіміко-механічним способом, або з вмістом таких волокон не більше 10% від загальної маси волокна».

При здійсненні митних формальностей співробітниками митниці було встановлено невідповідність наявних запірно-пломбувальних пристроїв зі слідами механічного пошкодження. Вантаж слідував у митному режимі транзит з Росії до Румунії, проте під час перевірки виявлено невідповідність наявних запірно-пломбувальних пристроїв зазначеним у товаросупровідних документах. Один пристрій належав залізниці Російської Федерації, інший – зі слідами механічного пошкодження – українській залізниці.

Під час поглибленого огляду за ініціативи співробітників УСБУ в Чернівецькій області вище зазначеного товару було виявлено сторонні вкладення, а саме тютюнові вироби без акцизних марок України, що були упаковані в 16 фабричних картонних ящиках, зв’язаних між собою попарно та обтягнутих чорною поліетиленовою плівкою. Вказані тютюнові вироби знаходились в опломбованому критому вагоні.

Управлінням боротьби з митними правопорушеннями Чернівецької митниці ДФС запроваджено справу про порушення митних правил за ч.1 ст.483 Митного кодексу України.
 

«Інформація, оприлюднена на офіційному сайті Прокуратури Чернівецької області щодо причетності працівників митниці до організації незаконного вивезення сигарет, – заявляє Микола Салагор, – є безпідставною, надуманою й такою, що не відповідає дійсності. Ми наполягатимемо на офіційному спростуванні висвітленої інформації».


 

Джерело: Прес-служба Чернівецької митниці ДФС
Фото УСБУ в Чернівецькій області

Читайте больше на http://chernovtsyinfo.cinfoo.com/news-32026.html

У фіналі Меморіалу Школьникова 2016 – «Буковина» і «Нива» (фото, відео)

Новости Черновцов и области 03.07.2016 в 18:32

У півфіналі Міжнародного турніру з міні-футболу серед ветеранів +50 пам’яті майстра спорту і заслуженого тренера України Юхима Григоровича Школьникова , який стартував 2.07.16 у комплексі «Маленький Париж» у Чернівцях, вінницька «Нива» впевнено здолала «Десну» (Чернігів), а «Буковина» взяла гору над ФК «Гомель» (Білорусь).

160702-Memorial-Bukovyna-Gomel-sportbuk.com (63)-Gogol-copy

У складах команд-учасниць на красень-майданчик комплексу «Маленький Париж» вийшли чимало знаних у минулому футболістів, які і тепер виблискують майстерністю. Тож матчі за медалі теж обіцяють бути дуже цікавими.

До речі, господарі Меморіалу Школьникова 2016 по ходу поступались гостям з Білорусі. І хоч ігрова перевага буковинців була суттєвою, рахунок до останнього залишався «слизьким».

Півфінал

«Нива» (Вінниця) – «Десна» (Чернігів) – 6:1

«Буковина» (Чернівці) – «Гомель» (Білорусь) – 4:3

Неділя, 3 липня

10:00. Матч за 3 місце

«Десна» (Чернігів) – «Гомель» (Білорусь)

11:00. Фінал

«Нива» (Вінниця) – «Буковина» (Чернівці)

Запрошуємо насолодитися грою справжніх майстрів шкіряного м’яча!

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО:

6302772965558276017Меморіал Юхима Школьникова, 1 день, 2.07.2016

***

***

2-3 липня у Чернівцях – зірковий Меморіал Юхима Школьникова 2016

***

Читайте больше на http://chernovtsyinfo.cinfoo.com/news-32025.html

Вірастюк і Ко визначили у Чернівцях сильніших богатирів-аматорів (фото)

Новости Черновцов и области 03.07.2016 в 18:32

Призову трійку на змаганнях з богатирського багатоборства (стронгмен) серед аматорів, які відбулися 2.07.16 на площі Філармонії у Чернівцях за підтримки громадської організації «Самопоміч», утворили Євген Корчун (Вінниця), Олександр Кочергін (Чернівці) та Назар Федунишин (Львів).

160702-strongman-Chernivtsi-Raylyan-sportbuk.com (1)-Orgonovsky

Проте у центрі уваги був, звісно, зірковий стронгмен – володар титулу «Найсильніша людина планети» Василь Вірастюк , який був співорганізатором заходу і традиційно розважав публіку своїми дотепними жартами. Крім цього, під час і після змагань Василь терпляче сфотографувався зі всіма охочими. Причому селфі з собою на телефони шанувальників він робив, як правило, сам – як майстер цієї справи:) Фотографувались шанувальники богатирського багатоборства і з керівником обласного осередку Федерації стронгмену України Андрієм Бурштиним, який має в активі досягнення на національній арені .

Нагадаємо, що свого часу з подібних аматорських змагань з богатирського багатоборства, які організовував Василь Вірастюк, розпочав сходження до висот стронгмену і «Найсильніша людина України» і переможець та призер різноманітних представницьких міжнародних змагань Костянтин Ільїн з Чернівців. Тож цілком ймовірно, що в недалекому майбутньому героїв звітних чернівецьких аматорських «баталій» ми побачимо вже на професійних п’єдесталах, чого їм і бажаємо!

Серед зіркових гостей заходу, звісно, був і чемпіон Європи та світу з бігу на 1500 м Іван Гешко, який очолює обласне відділення НОК України, профільну комісію обласної ради та депутатську фракцію «Самопоміч».

Керівник міської організації Об’єднання Самопоміч Віктор Гищук публічно подякував за чудову організацію заходу Наталії Райлян (голова громадської організації «Самопоміч») та Ярославу Цуркану.

Партнером змагань був готель «Буковина» (Андрій Брязкало), який добряче «наробив галасу» в інтернеті завдяки відеовраженням Василя Вірастюка з іменного номера Іво Бобула .

SportBuk.com

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО:

6302766119321084913Змагання з богатирського багатоборства у Чернівцях 2.07.2016

***

Вірастюк у Чернівцях «зірвав інтернет» з подачі Іво Бобула (відео)

***

Богатирське багатоборство серед аматорів, Чернівці, 2.07.2016 р.

1 Євген Корчун (Вінниця) – 54 («Арм» – 30,67 сек., 6 м; LogLift – 8 р., 1 м, Ферм. – 43,35, 1 м; Таєр Фліп – 21,63, 1 м; Тяга – 5 р., 2 м; Йок – 9,22, 1 м).

2 Олександр Кочергін (Чернівці) – 52,5

3 Назар Федунишин (Львів) – 45,5

4 Вадим Шпак (Львів) – 38,5

5 Роман Стеців (Львів) – 37

6 Андрій Ориджук (Снятин, Івано-Франківська обл.) – 27,5

7 Павло Добрий (Вінниця) – 25

8 Стефан Пелех (Львів) – 24

9 Роман Шевченко (Київ) – 21

10 Сергій Алба (Чернівці) – 3

***

Фото: Вірастюк відкрив у Чернівцях один з кращих в Україні спорт-оздоровчих клубів

***

Фото: Чернівецький богатир Андрій Бурштин – призер Чемпіонату України

***

Читайте больше на http://chernovtsyinfo.cinfoo.com/news-32024.html

Дорожники Буковини оновили 200 кілометрів розмітки

Новости Черновцов и области 03.07.2016 в 18:32

Близько 200 км горизонтальної дорожньої розмітки поновили дорожники на автомобільних дорогах загального користування державного значення Чернівецької області.

Про це повідомляє Служба автодоріг області.

Згідно з договором підряду розмітку виконувала підрядна організація ТОВ"ТБД", яка за завданням Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області першочергово наносила розмітку на таких магістралях області:

- Н-10 Стрий – Івано-Франківськ – Чернівці – Мамалига (на м.Кишинів) - 6,5 км;
- Р-62 Криворівня - Усть-Путила – Старі Кути – Вижниця – Сторожинець – Чернівці – 88,6 км;
- Об’їзд м.Чернівців – 7,4 км;
та на основних територіальних напрямках:
-Т-26-01 Чернівці – Вашківці – Путила – КПП "Руська" - 61,32 км;
-Т-26-04 Чернівці – Герца – КПП "Дяківці" - 27,8 км;
-Т-26-07 Кіцмань – Сторожинець – Глибока - Опришени - 3,3 км,
а також на дорогах місцевого значення.

Окрім того, працівниками ДП "Чернівецький облавтодор" поновлено майже 200 м2 розмітки на пішохідних переходах.

Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області звертається до всіх учасників дорожнього руху області бути уважними та обережними на автомобільних дорогах, особливоде проводяться дорожні роботи.

Читайте також: У Чернівцях малюють дорожню розмітку - яма не стала на заваді

Читайте больше на http://chernovtsyinfo.cinfoo.com/news-32023.html

В Україні запустили сайт з найбільшою базою організацій допомоги переселенцям

Новости Черновцов и области 03.07.2016 в 18:32

БУДЬМО МИЛОСЕРДНИМИ! /


На сьогодні на сайті target="_blank">vpo-sos.org в форматі онлайн-карти розміщено понад 500 громадських організацій та об’єднань, державних установ, які опікуються проблемами переселенців зі сходу та Криму. На додаток, онлайн-ресурс збирає актуальні новини, корисні інструкції та можливості для вимушено переміщених осіб.


Можливості сайту target="_blank">VPO-SOS :

•Пошук потрібної організації за адресою;
•Пошук організації за типом допомоги (від гуманітарної допомоги до освітніх проектів) в форматі карти чи списку;
•Завантаження обраного списку організацій (функція буде доступна найближчим часом);
•Показ актуальних новини та корисної юридичної інформації, інструкцій, грантів;
•Додавання на карту організацій чи пропозиція новин, що стосуються переселенців зі сходу та Криму.
•Підписка на розсилку.


База організацій постійно оновлюється. Тож, якщо Ви не знайшли потрібну інформацію, чи маєте пропозиції щодо покращення сервісу, надсилайте лист на e-mail редакції: 
vpo.sos.org@krymsos.com.

Сайт target="_blank">vpo-sos.org запущено громадською організацією «КримSOS» при фінансовій підтримці Агентства ООН у справах біженців.

 
Громадська ініціатива «КримSOS» створена 27 лютого 2014 як Facebook-сторінка для оперативного та об'єктивного висвітлення подій, які відбувалися в Криму. Незабаром організація стала надавати допомогу внутрішньо переміщеними особам із Криму та східної України. З липня 2014 КримSOS став виконавчим партнером Агентства ООН у справах біженців в Україні. КримSOS має представництва в Києві, Львові та Херсоні. Організація надає гуманітарну та юридичну допомогу переселенцям, інформує про події в Криму, займається програмами соціальної адаптації, розвитком місцевих громад переселенців, адвокаційними проектами, супроводом судових справ вимушено переміщених осіб.
 

Читайте больше на http://chernovtsyinfo.cinfoo.com/news-32022.html

Назад | Вперед