На Буковині вилучили контрафактного спирту та тютюну на 1,3 млн. грн.

Новости Черновцов и области 06.07.2016 в 11:06

В рамках проведення операцій  «Акциз-2016» та «Рубіж-2016» співробітниками Головного управління ДФС у Чернівецькій області спільно з  ДФС України та УСБУ у Чернівецькій області викрито факт незаконного транспортування спирту та тютюнових виробів – інформують у фіскальному відомстві Буковини.

Про це повідомила прес-служба ГУ ДФС в Чернівецькій області.

Вантажним автомобілем перевозили понад 10 тонн спирту та 20 тисяч пачок тютюнових виробів марки «Марбле» без марок акцизного збору. Орієнтовна вартість «контрафакту» близько 1,3 мільйона гривень.

Наразі, за даним фактом здійснюється кримінальне провадження згідно ч.1 ст. 204 ККУ, яка передбачає штрафні санкції з конфіскацією незаконно виготовленої підакцизної продукції.
У відомстві стверджують, що ймовірно спирт перевозився для виготовлення фальсифікованого алкоголю, а тютюнові вироби призначалися для незаконного обігу як на території держави так і для контрабанди.

Читайте також: Буковинець незаконно торгував дизельним пальним

Читайте больше на http://chernovtsyinfo.cinfoo.com/news-32182.html

Україна продовжує рухатися за інерцією, плюс 1% ВВП – це не зростання, а стагнація, – Оксана Продан

Новости Черновцов и области 06.07.2016 в 11:06

Оксана Продан У першому кварталі 2016 року українська економіка зросла на 0,1%. Очікується, що за підсумками року ця цифра складе 1%, а вже з 2017 року економічна динаміка пришвидшиться. За оптимістичним сценарієм – до 3-4%, за песимістичним – до 1,5-2%. Не так погано, якщо зважити, що у 2015 році, за уряду Арсенія Яценюка, економіка впала на 9,9%. Але чи цього достатньо? Безумовно, ні.

За даними Світового банку, протягом останніх 24-х років валовий внутрішній продукт України скоротився на 35%. Ми в «лідерах», на другому місці Молдова з падінням ВВП «мінус» 29%, на третьому Грузія, а всього таких країн лише п’ять у світі.

Україну люблять порівнювати з Польщею, так ось за рівнем номінального ВВП на душу населення ми відстаємо від своїх сусідів на світлові роки. У них – близько $13 тис., у нас – $2 тис. І це за однакових стартових умов на початку 90-х років.

За даними Світового банку, протягом останніх 24-х років валовий внутрішній продукт України скоротився на 35%

Про що свідчать ці цифри?

По-перше, 2-4% зростання на рік залишать нас в категорії країн третього світу. Щоб наблизитися до рівня розвинутих країн, не завтра-післязавтра, а хоча б протягом найближчих 20-25 років, потрібно бігти вперед вдвічі-втричі швидше, ніж ЄС, США, Австралія, Швейцарія та інші з клубу багатіїв. Оскільки, за прогнозами у 2016 році економіка розвинутих країн зросте на 3,5%, нескладно порахувати, на які показники нам потрібно вийти.

По-друге, українське економічне диво неможливе без зміни економічної системи. Нічого путнього на основі пострадянської, корупційної і зарегульованої системи відносин не побудуєш. Можна підфарбувати, десь підремонтувати, але стара будівля – це стара будівля, тоді як нам потрібна сучасна. У свій час Південна Корея пішла на радикальне зниження податків, зробила ставку на національне високотехнологічне виробництво та людський капітал і врешті-решт зуміла вирватися із злиднів. Сьогодні всі говорять про південнокорейське економічне диво, країна входить в число найрозвинутіших у світі, але без системних змін це було б неможливо. І це стосується не лише Південної Кореї, а всіх, хто зміг зробити якісний стрибок вперед.

По-третє, Україна продовжує рухатися за інерцією. Нічого дивного, всі попередні роки українські чиновники працювали в режимі «ініціатива карається», а система працювала за принципом негативного відбору. Однак прийшов час сфокусуватися на наших сильних сторонах. В першу чергу, це – люди і притаманна українцям підприємницька ініціатива. Розвиток освіти, інвестиції в технології, відсутність корупційних бар’єрів та рівні правила гри – це наші драйвери економічного зростання. Час країн, які живуть за рахунок експорту сировини, минає. Достатньо лише порівняти капіталізацію Google та «Газпрому». Це одночасно і хороша, і погана новина. Все, як то кажуть, залежить від нас, а також від наших амбіцій. Якщо 1%, або ж навіть 2-4% економічного зростання буде сприйматися як #перемога і привід для гордості, це означатиме, що ми змирилися з роллю аутсайдерів у світовій економіці.

Але чи це те, за що боролись люди під час Революції Гідності?

Ні, вони боролися за справжню податкову реформу, за зміну системи регулювання економіки, за відповідальність фіскалів, за доступні кредити для малого та середнього бізнесу, незалежні суди, захист права власності та багато інших якісних перетворень.

Багато з цих проектів давно знаходяться в парламенті, за них потрібно лише проголосувати, а уряду – втілити в життя.

Оксана Продан, народний депутат України, член комітету ВР із питань податкової та митної політики

джерело: nv.ua

The post Україна продовжує рухатися за інерцією, плюс 1% ВВП – це не зростання, а стагнація, – Оксана Продан appeared first on Чернівці Таймс .

Читайте больше на http://chernovtsyinfo.cinfoo.com/news-32181.html

Стало відомо хто надихає Каспрука на продуктивну роботу під час сесії

Новости Черновцов и области 06.07.2016 в 11:06

Під час сесійних засідань чернівецької міської ради Олексій Каспрук частенько дивиться у свій телефон та у монітор свого комп’ютера. Чернівчани вирішили пофантазувати на тему, що ж саме там бачить мер.

viber image

The post Стало відомо хто надихає Каспрука на продуктивну роботу під час сесії appeared first on Чернівці Таймс .

Читайте больше на http://chernovtsyinfo.cinfoo.com/news-32180.html

6 липня о 12.00

Новости Черновцов и области 06.07.2016 в 11:06

в Ратуші (каб.202) відбудеться прес-конференція заступника міського голови Олександра Паскаря за участю представників громадськості з питань захисту прав дітей родини Марії Гумайло, які потрапляють під виселення із житла за рішенням суду.

Читайте больше на http://chernovtsyinfo.cinfoo.com/news-32179.html

На Буковині Служба безпеки вилучила партію контрафактних сигарет та спирту

Новости Черновцов и области 06.07.2016 в 11:06

Працівники Управління Служби Безпеки в Чернівецькій області затримали на Хмельниччині вантажівку , якою перевозилося понад 10 тонн спирту та 20 тисяч пачок тютюнових виробів без належних на це документів.

Інформують у прес-службі У СБУ.

Правоохоронці зупинили фуру на трасі поблизу села Кудрівці Хмельницького району. Згідно з товарно-транспортними накладними вантажівка перевозила до Чернівців будматеріали, придбані на Одещині. Під час огляду автомобіля співробітники спецслужби виявили п’ятдесят 200-літрових бочок спирту орієнтовною вартістю один мільйон гривень та дві тисячі блоків цигарок без акцизних марок вартістю понад триста тисяч гривень. Встановлюється походження товару.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 204 Кримінального кодексу України.

Триває досудове слідство.

 

 

Читайте больше на http://chernovtsyinfo.cinfoo.com/news-32178.html

Більше півтисячі чернівчан є власниками «розкішної» нерухомості

Новости Черновцов и области 06.07.2016 в 11:06

Як розповів начальник відділу адміністрування майнових податків Чернівецької ОДПІ Степан Германюк, цього року містяни сплачують податок на нерухоме майно за правилами 2015-го року: 0,1 відсотка мінімальної заробітної плати (1,22 грн. за м. кв.) – для всіх типів об'єктів нежитлової нерухомості (в тому числі їх часток), що перебувають у власності платника податку, крім об’єктів нежитлової нерухомості, що знаходяться на земельних ділянках, які перебувають у власності або користуванні, та за які сплачується земельний податок або орендна плата за землю та 1 відсоток мінімальної заробітної плати (12,18 грн. за м. кв.) – для всіх типів об'єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності платника податку. Про розмір податку на нерухомість за 2015 рік, який слід сплатити до бюджету громадянам, фіскальні органи повідомлять до 1 липня цього року. Цьогоріч, повідомлення просплати податку на нерухоме майно отримали 560 чернівчан на загальну суму 650,0 тис. грн. Розрахуватись з бюджетом необхідно упродовж 60 днів із дня вручення документа. У 2016 році граничний строк сплати зобов'язання, вказаного у квитанції - 29 серпня. Щодо об’єктів оподаткування, придбаних протягом року, податок сплачується фізичною особою-платником починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об’єкт. Податкове повідомлення-рішення надійде новому власнику після отримання податковою інспекцією інформації про перехід права власності. Додаткову інформацію можна отримати за тел.: 54-56-51, 54-60-23, або завітавши до Чернівецької ОДПІ за адресою: м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 200-А, каб. №№208, 222, 223.

Читайте больше на http://chernovtsyinfo.cinfoo.com/news-32177.html

Назад | Вперед